Koszyk

Polski miód Lipowy 950g

Nie ma jeszcze oceny Producent Pasieka Maja

Cena: 39,00 zł
Rabat:
VAT: 1,86 zł
T +39 PKT. do skarbonki

  • Opis
  • Opinie
Bardzo aromatyczny

Pyszny polski miód prawdziwy z kwiatu lipy


Miód Lipowy z pasieki Maja zbierany wzdłuż starych lipowych alei Pojezierza Drawskiego.
Bardzo aromatyczny i przede wszystkim naturalny. Pasieka znajduję się w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Wyjątkowo czyste tereny bogate w zróżnicowane pożytki są rajem dla pszczół.

Miód Lipowy z Pasieki Maja jest bardzo wyjątkowym, aromatycznym, zdrowym uzupełnieniem każdej zbilansowanej diety, a jego naturalne walory docenili klienci nie tylko w Polsce.

Pasieka Maja położona na skraju bardzo czystego i bogatego w pożytki dla pszczół Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Posieka pracuje trybem wędrownym i pozyskuje wiele miodów rzadko niespotykanych, odmianowych, które są prawdziwym rarytasem dla wielbicieli miodu. Znajdziemy tu miody bardzo esencjonalne, niestandaryzowane, niepasteryzowane, z wysoką zawartością enzymów pszczelich i naturalną, pozyskiwaną wraz z nektarem przez pszczoły porcją witamin i mikroelementów, które będą doskonałym uzupełnieniem naszej diety.

Miody Pojezierza Drawskiego to produkty tradycyjne i wyjątkowe, pochodzące z regionu o bardzo dużych tradycjach pszczelarskich. Na pożytki dla pszczół wybierane są z reguły pola rolnictwa ekologicznego lub te z dala od zanieczyszczeń cywilizacyjnych.

Zastosowanie:

Miód lipowy cechuje się bardzo silnym aromatem. Wg literatury pszczelarskiej ma działanie napotne i przeciwgorączkowe. Z reguły polecany przy objawach przeziębień i gryp.

 

 

Skład: Miód nektarowy lipowy
Masa netto: 950g
Zbiór 07.2018 /Rozlew 08.2018
Najlepiej spożyć przed: 31.12.21r

Wartość odżywcza:
Wartość energetyczna 1435KJ(343 kcal)/ (17%)
Tłuszcz 0g / (0 %)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g / (0%)
Węglowodany 79,5g /(31%)
w tym cukry 76g /(84%)
Białko 0,3g / (0,5%)
Sól 0g / (0%)
*Przyjęta ilość dzienna spożywana przez dorosłego człowieka(8400Kj/2000Kcal)

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Logowanie or Załóż konto