Jako firma, pragniemy proponować Państwu produkty najwyższej jakości. Dobierając partnerów handlowych, producentów czy dystrybutorów, kierujemy się przede wszystkim jakością oferowanych przez firmę produktów. Wychodząc na przeciw wymaganiom i świadomości handlowej współczesnego klienta(sami nimi jesteśmy:)), wybieramy marki sprawdzone ale sami z chęcią je testujemy. 

Część wybranych przez nas miodów manuka badamy na zawartość MGO w renomowanym laboratorium w Europie. Kupujący u nas miód manuka klient, jeśli tylko zechce, może otrzymać test na zawartość MGO. Należy pamiętać, że miody manuka MGSMGO, UMF czy RAW  przechodzą szereg testów laboratoryjnych w samej Nowej Zelandii. My wyrywkowo potwierdzamy ich jakość.

Z uwagi na to, że skala błędu badania wynosi max 2%, klient świadomie wybiera produkt o takiej zawartości MGO jaką potrzebuje. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek nurtujące pytania zapraszamy do kontaktu.

Znajdziecie nas tu:

tel: 532557789
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.