Informacje ogólne

Jako firma, pragniemy proponować Państwu produkty sprawdzone, o wyjątkowej jakości. Dobierając partnerów handlowych, producentów czy dystrybutorów, kierujemy się przede wszystkim jakością oferowanych przez firmę produktów. Wychodząc na przeciw wymaganiom i świadomości handlowej współczesnego klienta, wybieramy marki sprawdzone przez nas samych i takie, które cieszą się dobrą opinią na świecie.

Miody manuka

Zgodnie z najbardziej aktualnymi normami wszystkie miody manuka eksportowane z Nowej Zelandii muszą spełniać odpowiednie kryteria i przejść fizykochemiczny test DNA w samej Nowej Zelandii. Po tym teście każdy miód manuka powinien posiadać odpowiednie oznaczenie jako miód wielokwiatowy manuka lub jednokwiatowy manuka.

Wymóg testu DNA znacznie ograniczył sprzedaż miodu manuka o niewiadomym pochodzeniu, z nierzetelnym certyfikatem czy też imitujący któryś z kluczowych certyfikatów jakości.

Więcej o samych certyfikatach znajdziesz tu:

Część wybranych przez nas miodów manuka badamy na zawartość MGO w renomowanym laboratorium w Europie. Kupujący u nas miód manuka klient, jeśli tylko zechce, może otrzymać test na zawartość MGO. Należy pamiętać, że miody manuka MGSMGO, UMF czy Kfactor przechodzą szereg testów laboratoryjnych w samej Nowej Zelandii.

Z uwagi na to, że skala błędu badania wynosi max 2%, klient świadomie wybiera produkt o takiej zawartości MGO jaką potrzebuje. Jeśli macie jakiekolwiek nurtujące pytania w kwestii miodów manuka, zapraszamy do kontaktu. 

Produkty Organic/Bio

Staramy się wprowadzać do oferty coraz większą ilość produktów ekologicznych. Certyfikaty, które widnieją na produktach gwarantują ekologiczny proces powstania od początkowych etapów produkcji aż po gotowy wyrób.

Kosmetyki naturalne

Oferujemy Wam wysokiej jakości kosmetyki, często hipoalergiczne, bez niepotrzebnych dodatków, SLS, parabenów. Wiele z nich już na zawsze zagościło w Waszych domach.