poniedziałek, 11 grudzień 2017 17:29

MEDIHONEY® - Przebadany klinicznie dla odpowiedniego leczenia ran

Medihoney® nie jest zwykłym jadalnym miodem Manuka. Co sprawia, że ​​jest inny? Medihoney® to sterylizowany miód Manuka klasy medycznej o znormalizowanej aktywności antybakteryjnej, specjalnie opracowany do stosowania miejscowego. Udowodniono klinicznie, że wspomaga gojenie się ran* i zmniejsza ryzyko infekcji.

CO TO JEST MEDIHONEY®?

Medihoney® nie jest zwykłym jadalnym miodem Manuka. Co sprawia, że ​​jest inny? Medihoney® to sterylizowany miód Manuka klasy medycznej o znormalizowanej aktywności antybakteryjnej, specjalnie opracowany do stosowania miejscowego. Udowodniono klinicznie, że wspomaga gojenie się ran* i zmniejsza ryzyko infekcji.

Linia produktów do pielęgnacji skóry Medihoney® Natural zawiera miód Manuka klasy medycznej, który został wyselekcjonowany przez firmę Comvita, aby pomóc w pielęgnacji wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień skóry i ran. Produkty z miodem medihoney® są wolne od parabenów, perfum, SLS i wazeliny. Testowane dermatologicznie, są odpowiednie dla nawet najbardziej wrażliwej skóry i zapewniają delikatne pielęgnację również dla dzieci.

Cała seria jest certyfikowana jako naturalna przez Natural Products Association ™ (NPA); żel antybakteryjny jest certyfikowanym(CE) produktem medycznym na rany.

 

MEDIHONEY czy to działa?

Dostępny od 1999 roku, ma za sobą ponad 18 lat badań dotyczących bezpieczeństwa, w tym ponad 130 przypadków badań laboratoryjnych i randomizowanych badań kontrolnych, mających na celu udoskonalenie produktów Medihoney®. Udowodniono również, że Medihoney® chroni i zmniejsza ryzyko infekcji.

Medihoney® jest stosowany w domach, szpitalach i klinikach na całym świecie z wyjątkowymi wynikami. Comvita  stworzyła firmę Derma Sciences Inc. w celu sprzedaży zaawansowanej gamy produktów Medihoney® w placówkach opieki zdrowotnej.

CO TO JEST MEDIHONEY®?

Zakres produktów serii obejmuje codzienne mycie, płyny oraz specjalistyczne produkty do skóry wypryskowej i ran. Nadaje się do wrażliwej, suchej, skłonnej do wyprysku skóry i ran. Jest odpowiedni dla całej rodziny, a także dla dzieci.

SKŁADNIKI NATURALNE STOSOWANE DO NATURALNEGO ŁAGODZENIA EGZEMY.

Linia produktów do pielęgnacji skóry Medihoney® zawiera ekstrakt z owsa, aloes, rumianek i masła roślinne połączone z medycznym miodem Manuka, aby pomóc w złagodzeniu zaczerwienionej, szorstkiej i swędzącej skóry. Wyciąga wodę z dolnych warstw skóry i blokuje ją, aby uzyskać trwałą wilgoć.

Użyte naturalne składniki to:

Ekstrakt z owsa: Łagodzi skórę i pomaga zmniejszyć swędzenie.

Aloe Vera: Badania kliniczne wykazały, że Aloe Vera skutecznie poprawia nawilżenie skóry.

Rumianek: Zalecany do łagodnego podrażnienia skóry.

MASŁA roślinne: bogate w niezbędne kwasy tłuszczowe, działają odżywczo, blokują wodę, regenerując i rewitalizując skórę.

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWANIA PRODUKTÓW MEDIHONEY®

Dzięki szerokiej gamie zastosowań, jakie oferuje seria Medihoney®, można dobrać odpowiedni produkt ukierunkowany w konkretny problem. Przejrzyj naszą ofertę Medihoney®, aby uzyskać więcej informacji na temat ich indywidualnych właściwości.

 

WAŻNE

*Poważne rany powinny być zawsze pod kontrolą odpowiedniego lekarza.