Polski miód wielokwiatowy 950g

35,00 zł
W magazynie
SKU: Wielok950
Pyszny polski miód prawdziwy
 Wróć do: Miód Polski

Pyszny miód wielokwiatowy z pasieki Maja zbierany z bujnych kwiecistych łąk Pojezierza Drawskiego.
Aromatyczny i przede wszystkim naturalny. Pasieka znajduję się w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Wyjątkowo czyste tereny bogate w zróżnicowane pożytki są rajem dla pszczół.

Miód Wielokwiatowy z Pasieki Maja jest bardzo wyjątkowym, aromatycznym, zdrowym uzupełnieniem każdej zbilansowanej diety, a jego naturalne walory docenili klienci nie tylko w Polsce.

Pasieka Maja położona na skraju bardzo czystego i bogatego w pożytki dla pszczół Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Posieka pracuje trybem wędrownym i pozyskuje wiele miodów niespotykanych, odmianowych, które są prawdziwym rarytasem dla smakoszy i miłośników miodu. Znajdziemy tu miody bardzo esencjonalne, niestandaryzowane, niepasteryzowane, z wysoką zawartością enzymów pszczelich i naturalną, pozyskiwaną wraz z nektarem przez pszczoły porcją witamin i mikroelementów, które będą doskonałym uzupełnieniem naszej diety.

Miody Pojezierza Drawskiego to produkty tradycyjne i wyjątkowe, pochodzące z regionu o bardzo dużych tradycjach pszczelarskich. Na pożytki dla pszczół wybierane są z reguły pola rolnictwa ekologicznego lub te z dala od zanieczyszczeń cywilizacyjnych.

Zastosowanie:

Miody wielokwiatowe ze względu na zróżnicowanie pożytków z których były zbierane oraz w zależności od miejsca pozyskania i terminu zbiorów różnią się między sobą. Miody wiosenne są jasne i szybko się krystalizują,  podstawowymi ich pożytkami są sady, mniszek, klon gdzieniegdzie rzepak. Miody późno letnie z reguły są ciemniejsze lub ciemne. Krystalizują nieco wolniej a podstawą ich pożytku są rośliny na które okres nektarowania przypada latem i późnym latem. Akacja, lipa, gryka, chabry czy inne rośliny łąkowe i chwasty. Miody późno letnie uważane są za cenniejsze pod kątem walorów zdrowotnych i wykazują większe właściwości antybiotyczne.

Miód wiosenny i wczesnoletni ma kolor jasny. Miód późno letni ma kolor ciemny.

Skład: Miód nektarowy wielokwiatowy
Masa netto: 950g
Zbiór 2020 /Rozlew 2020
Najlepiej spożyć przed: 31.12.21r

Wartość odżywcza:
Wartość energetyczna 1435KJ(343 kcal)/ (17%)
Tłuszcz 0g / (0 %)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g / (0%)
Węglowodany 79,5g /(31%)
w tym cukry 76g /(84%)
Białko 0,3g / (0,5%)
Sól 0g / (0%)
*Przyjęta ilość dzienna spożywana przez dorosłego człowieka(8400Kj/2000Kcal)

 

Opinie i oceny klientów

 • Jakość produktu
  0%
 • Jakość obsługi
  0%
 • Koszty dostawy
  0%
 • Zgodność z opisem
  0%