Koszyk

Polski miód Akacjowy 950g

Nie ma jeszcze oceny Producent Pasieka Maja

Cena: 39,00 zł
Rabat:
VAT: 1,86 zł
T +39 PKT. do skarbonki

  • Opis
  • Opinie
Pyszny polski miód prawdziwy.

Naturalny, Polski miód akacjowy

Miód akacjowy o słodkim, lekko kwaskowatym smaku i delikatnym aromacie, długo utrzymuje się w stanie płynnym, zwanym patoką z pasieki Maja z Pojezierza Drawskiego.
Naturalny miód akacjowy jest barwy jasnosłomkowej lub jasnobursztynowej, niekiedy bezbarwny. Po skrystalizowaniu przyjmuje zabarwienie od białego do kremowo-zółtego. Pasieka znajduję się w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Wyjątkowo czyste tereny bogate w zróżnicowane pożytki są rajem dla pszczół. 

Miód akacjowy jest idealnym, zdrowym uzupełnieniem każdej zbilansowanej diety, a jego naturalne walory docenili klienci nie tylko w Polsce. 

Pasieka Maja położona na skraju bardzo czystego i bogatego w pożytki dla pszczół Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Posieka pracuje trybem wędrownym i pozyskuje wiele miodów niespotykanych, odmianowych, które są prawdziwym rarytasem dla smakoszy i miłośników miodu. Znajdziemy tu miody bardzo esencjonalne, niestandaryzowane, niepasteryzowane, z wysoką zawartością enzymów pszczelich i naturalną, pozyskiwaną wraz z nektarem przez pszczoły porcją witamin i mikroelementów, które będą doskonałym uzupełnieniem naszej diety.

Miody Pojezierza Drawskiego to produkty tradycyjne i wyjątkowe, pochodzące z regionu o bardzo dużych tradycjach pszczelarskich. Na pożytki dla pszczół wybierane są z reguły pola rolnictwa ekologicznego lub te z dala od zanieczyszczeń cywilizacyjnych.

Zastosowanie:

 Miód akacjowy posiada cenne walory regeneracyjne w stanach wyczerpania. Ze względu na bogactwo fruktozy jest przydatny u chorych z lekkimi postaciami cukrzycy. Znajduje zastosowanie w schorzeniach przewodu pokarmowego, między innymi w zaburzeniach trawiennych, stanach skurczowych i zapalnych żołądka i jelit, w nadmiernym wydzielaniu soku żołądkowego.
Wspomaga leczenie schorzeń nerek i układu moczowego.
Lubiany przez dzieci jako słodzik do posiłków.

 

 

Skład: Miód Nektarowy Akacjowy
Masa netto: 950g
Zbiór 06.2018 /Rozlew 07.2018
Najlepiej spożyć przed: 31.12.20r

Wartość odżywcza:

Wartość energetyczna 1435KJ(343 kcal)/ (17%)
Tłuszcz 0g / (0 %)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g / (0%)
Węglowodany 79,5g /(31%)
w tym cukry 76g /(84%)
Białko 0,3g / (0,5%)
Sól 0g / (0%)
*Przyjęta ilość dzienna spożywana przez dorosłego człowieka(8400Kj/2000Kcal)

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Logowanie or Załóż konto