Provida Aloe Vera Bio sok aloesowy z miąższem oraz z sokiem z żurawiny organic 500ml

0 Ocena
45,00 zł
W magazynie
SKU: PR2

Wielopaki - kupuj więcej, płać mniej!

Ilość Cena
1 - 1 45,00 zł
2 - 2 44,00 zł
3 - 1000 43,00 zł
Z sokiem żurawinowym Bio
 Wróć do: Suplementy diety

2 - 3 szt. - 10% TANIEJ

4 - 5 szt. - 15% TANIEJ

> 6 szt. - 20% TANIEJ

Provida Bio Aloe Vera z organicznym sokiem żurawinowym firmy Optima Naturals w wyjątkowej, bioaktywnej postaci soku z miąższem(pulpą) Aloe Vera otrzymanej z niefiltrowanego żelu wewnętrznego wybranych liści dojrzewających przez 5 lat, cięte ręcznie i na zimno, w celu utrzymania wartości odżywczych produktu formie nie zmienionej, tak jak w świeżej roślinie . 

Żurawina (Vaccinium macrocarpon L.) wspiera pracę układu moczowego i pokarmowego, a także jest bogata w liczne przeciwutleniacze.

Aloe Vera to roślina znana od wieków ze swoich korzystnych właściwości, potwierdzona najnowszymi badaniami naukowymi.

Żel ze środka rośliny ma silne działanie kojące i łagodzące na układ trawienny i sprzyja  oczyszczaniu naszego organizmu. Prawdziwy sok z aloesu reguluje pracę jelit i wspomaga funkcje trawienne i wątrobowe.

Główne cechy soku aloesowego PROVIDA.

 • Produkt nie rozcieńczany wodą
 • Najwyższa jakość produktu
 • Bez słodzików konserwantów, barwników czy aromatów
 • Wysoka zawartość polisacharydów(min. 1000mg/l)
 • Nie zawiera aloiny czy antachinonów
 • Nie zawiera glutenu
 • Polecany dla wegan i wegetarian
 • Bezpiecznie zapakowany w szklaną butelkę, która dodatkowo chroniona jest przez puszkę aby zabezpieczyć przez światłem
 • Produkt Organic
 • Filetowany oraz Filtrowany na zimno
 • Organiczny cukier kokosowy daje przyjemny smak

Aloe Vera (Aloe barbadensis Miller) pochodzi z Afryki, ale rozprzestrzenił się również w Ameryce Południowej, gdzie przystosował się do wilgotnego, ciepłego klimatu zapewniającego optymalny wzrost. Roślina ta, aby przetrwać długie okresy suszy, gromadzi w liściach duże ilości wody i substancji funkcyjnych, które są produkowane przez samą roślinę. W rezultacie powstaje żel bogaty w takie pierwiastki jak polisacharydy, sole mineralne, witaminy, białka, niezbędne aminokwasy, kwasy organiczne, enzymy, dzięki którym sok i miąższ Aloe Vera są cennym wsparciem dla dobrego samopoczucia organizmu.

 Właściwości potwierdzone przez Włoskie Ministerstwo Zdrowia z uwzględnieniem świadczeń na liście BELFRIT (dekretu ministerialnego z dnia 27 marca 2014 roku).

Dlaczego warto wybrać PROVIDA® Aloe Vera?

Kontrolowana, najwyższa jakość Organic : uprawiany zgodnie z prawodawstwem, które kontroluje i certyfikuje rolnictwo ekologiczne. Wytyczne w sprawie rolnictwa ekologicznego są uregulowane w rozporządzeniu nr. Nr 834/2007, który zapewnia pełną identyfikowalność produktu, która obejmuje sposób uprawy, zbioru, przygotowania surowca, produkcji, transportu i przechowywania. Logo i kod autoryzacyjny są gwarancją certyfikacji ekologicznej.

Tylko czysty sok: wszystkie ekskluzywne bioaktywne właściwości soku i pulpy Aloe Vera uzyskane z niefiltrowanego żelu wewnętrznego selekcjonowanych liści dojrzewających przez co najmniej 5 lat, cięte ręcznie i obrobione na zimno aby zachować niezmienione składniki świeżej rośliny.

Polisacharydy: cukry złożone składające się głównie z glukozy i mannozy. Najnowsze badania naukowe wskazują, że główne, korzystne właściwości wynikają właśnie z polisacharydów. Wewnętrzną funkcją polisacharydów jest ochrona ścian żołądka i jelit, co pozytywnie wpływa również na układ odpornościowy.

Skład: Aloe vera(Aloe barbadensis Miller) Bio sok z żelu wraz z pulpą (93,3%), sok żurawinowy Bio (6,6%)

Dawkowanie: 1 dawka to 25ml (ok 2 łyżki stołowe), raz lub dwa razy dziennie, które można pić bezpośrednio lub po zmieszaniu z wodą, sokiem. Zawsze wstrząśnij przed użyciem. Produkt zawiera 20 dawek

Przechowywanie: Przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu w załączonej puszce. Po otwarciu trzymać w lodówce i zużyć w ciągu 20 dni. Pamiętaj! Data przydatności do spożycia odnosi się odpowiednio przechowywanego, nie otwartego produktu.

Należy spożyć przed końcem: 19.01.2025

Producent:

Optima Naturals S.r.l.

Via Sempione, 124

21029 Vergiate(VA)

Uwaga:

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Suplementy nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku poniżej trzech lat.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Opinie i oceny klientów

 • Jakość produktu
  0%
 • Jakość obsługi
  0%
 • Koszty dostawy
  0%
 • Zgodność z opisem
  0%