Koszyk

Echinacea Tabletki musujące 20szt

Nie ma jeszcze oceny Producent Optima Health & Nutrition

Cena: 49,99 zł
Rabat:
VAT: 3,70 zł
T +50 PKT. do skarbonki

  • Opis
  • Opinie
Z cynkiem i witaminą C

Suplement diety na bazie Echinacea purpurea (ekstrakt z całej rośliny). Produkt wzbogacony cynkiem oraz witaminą C dla skuteczniejszego działania.

Echinacea to roślina lecznicza pochodząca z Ameryki Północnej. Przez wiele stuleci była czczona przez amerykańskich Indian z wielkich równin i dziś jest używana na całym świecie dla możliwych korzystnych skutków dla układu odpornościowego.

Formuły Optima są przedmiotem starannych badań i zawierają wszystkie bioaktywne składniki występujące w przyrodzie w gatunku Echinacea Purpurea. Oryginalne receptury linii Echinacea zapewniają odpowiednią zawartość polisacharydów, flawonoidów, alkamidów i kwasu cykoriowego.

Główne właściwości

Immunostymulujące
Przeciwbakteryjne
Przeciwzapalne

Sposób użycia: zażywaj tabletkę musującą dziennie, pozostawiając ją do rozpuszczenia w szklance niegazowanej wody.

Ostrzeżenia: nie przekraczaj wskazanych dawek. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzech lat. Suplementy nie powinny być traktowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Składniki aktywne w jednej tabletce.

Echinacea Purpurea Ekstrakt (4: 1) 100 mg
Witamina C 135 mg
Siarczan cynku 7,5 mg

Skład: Kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, maltodekstryna, witamina C, Echinacea Purpurea Ekstrakt, Cytryna, sukraloza, siarczan cynku, burak ćwikłowy 0,3%, sorbitol 

Należy zużyć przed końcem. 08.2018

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Logowanie or Załóż konto