Koszyk

Echinacea Spray na gardło i kaszel 20ml

Nie ma jeszcze oceny Producent Optima Health & Nutrition

Cena: 39,99 zł
Rabat:
VAT: 2,96 zł
T +40 PKT. do skarbonki

  • Opis
  • Opinie
Nie zawiera alkoholu

Suplement diety w sprayu na bazie Echinacea purpurea (ekstrakt z całej rośliny) w oczyszczonej wodzie. Wskazany również w pediatrii dzięki braku alkoholu w składzie produktu. Bez cukru. Bez alkoholu. Smak miętowy.

Echinacea to roślina lecznicza pochodząca z Ameryki Północnej. Przez wiele stuleci była czczona przez amerykańskich Indian z wielkich równin i dziś jest używana na całym świecie dla możliwych korzystnych skutków dla układu odpornościowego.

Formuły Optima są przedmiotem starannych badań i zawierają wszystkie bioaktywne składniki występujące w przyrodzie w gatunku Echinacea Purpurea. Oryginalne receptury linii Echinacea zapewniają odpowiednią zawartość polisacharydów, flawonoidów, alkamidów i kwasu cykoriowego.

Główne właściwości

Immunostymulujące
Przeciwbakteryjne
Przeciwzapalne

Zalecenia dotyczące stosowania: Do 5 nebulizacji dziennie. Zaleca się, aby nie przekraczać wskazanych dawek. Zawiera polialkohole: nadmierne spożycie może mieć działanie przeczyszczające. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzech lat. Suplementy nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Składniki aktywne (dla 100 ml i dla nebulizacji w dawce 5):
Echinacea Purpurea ekstrakt z rośliny / E 4: 1: 3 g na 100 ml i 16 mg na 5 nebulizacji.

Skład: Glicerol, woda oczyszczona, Echinacea Purpurea (Echinacea Purpurea cała roślina) estr. suchy rapp. D / E 4: 1, Aromat, środek konserwujący: sorbinian potasu. 

Należy zużyć przed: 10.2021

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Logowanie or Załóż konto