Optima skoncentrowany sok z granatu z Oxy3 1000ml

0 Ocena
99,00 zł
68,00 zł
Oszczędzasz:
31,00 zł
W magazynie
SKU: OP6
Moc antyoksydantów
 Wróć do: Superfoods

Suplement diety ze skoncentrowanym sokiem z granatu i Oxy3™, ekskluzywnej kombinacji trzech substancji pochodzenia roślinnego: soku z czerwonej winorośli, likopenu, resweratrolu.

Ma działanie przeciwutleniające i wspomaga funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Pyszny w smaku, nie zawiera dodatku cukrów ani barwników.

SKŁAD: owoce granatu (Punica granatum L.), sok skoncentrowany 5: 1, Oxy3 [czerwone winogrono (Vitis vinifera L.) sok owocowy skoncentrowany 5: 1, suchy wyciąg likopenu, suchy ekstrakt Resveratrol], regulator kwasowości: kwas askorbinowy, konserwant: sorbinian potasu, benzoesan sodu.

JAK STOSOWAĆ: Pij 20 ml soku dziennie, czystego lub rozcieńczonego wodą. Po otwarciu przechowywać produkt w lodówce i zużyć w ciągu miesiąca.


Na dawkę dzienną (20 ml) składa się:

  • Sok z granatów (Punica grantum L.) skoncentrowany sok 5:1  16000 mg
    Oxy3  4000 mg
    z czego:
  • Sok z czerwonych winogron (Vitis vinifera L.) skoncentrowany sok 5:1 3985 mg
  • Suchy ekstrakt z likopenu 10 mg
  • Suchy ekstrakt z resweratrolu 5 mg

Jedna butelka zawiera 50 dawek produktu.

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

Najlepiej spożyć przed końcem: 01.08.2020

 

Uwaga:
Rośliny, ich ekstrakty i bardziej ogólnie produkty ziołowe i suplementy diety nie są lekami ani produktami leczniczymi i dlatego nie są uznawane przez prawo za mające właściwości lecznicze lub zdolność do leczenia chorób ludzkich. 
Z tego powodu wszystkie wiadomości i informacje tu podane, w szczególności dotyczące dawek, opisów i względnych właściwości przypisywanych produktom, nie są poradami medycznymi, ale mają jedynie charakter informacyjny czy też informacyjny o charakterze kulturowym, botanicznym, historycznym lub zdrowotnym. 
Informacje te niekoniecznie pochodzą z klinicznie potwierdzonych danych naukowych, ale mogą również pochodzić wyłącznie z źródeł tradycyjnego zastosowania zielarskiego lub z badań niepotwierdzonych naukowo, bez odpowiedniej weryfikacji zgodności między badaniami na pojedynczych roślinach lub składnikach, a rzeczywistymi działaniami ich samych na człowieku. 
Z tych powodów informacje zawarte w niniejszym dokumencie w żadnym wypadku nie mogą zastąpić opinii lekarza lub innych pracowników służby zdrowia posiadających kwalifikacje prawne do wykonywania zawodu, nie wolno ich wykorzystywać do podejmowania decyzji dotyczących ich własnego zdrowia, leczenia ani leków. W żadnym przypadku suplementy nie zastępują zrównoważonej diety i zdrowego i kontrolowanego stylu życia.
W przypadku zaburzeń, chorób lub alergii należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj