Olandia Olej słonecznikowy tłoczony na zimno 250ml

12,99 zł
W magazynie
SKU: Ol1

Wielopaki - kupuj więcej, płać mniej!

Ilość Cena
1 - 1 12,99 zł
2 - 2 12,34 zł
3 - 3 11,69 zł
4 - 1000 10,99 zł
Jakość, której Twoja rodzina może zaufać
 Wróć do: Oleje

Każdy olej posiada występujące w nim naturalnie antyoksydanty. Najwyższej jakości ekologiczny olej słonecznikowy tłoczony na zimno. Wytłoczony z nasion słonecznika pochodzących z upraw ekologicznych. Olej słonecznikowy Olandia jest to specjalistyczny olej do smażenia spełniający najwyższe wymagania temperaturowe i smakowe. Wytłoczony z odmian charakteryzujących się wysoką zawartością kwasu oleinowego odpornego na wysoką temperaturę.

Stanowi doskonały dodatek do posiłków – idealny do smażenia i frytowania produktów w głębokim tłuszczu. Produkt może być również stosowany do sałatek, gotowania i pieczenia. Dzięki szczególnie łagodnemu smakowi nie wpływa na smak smażonych potraw.

Zalecane warunki przechowywania: Chronić przed bezpośrednim źródłem światła. Nie zawiera żadnych konserwantów. Ewentualna zawiesina lub osad na dnie butelki jest naturalnym osadem.. 

Informacje o wartości odżywczej na 100 g

Energia 3700 kJ / kcal 900
Tłuszcz 100 g
Kwasy 7,8 g
Węglowodany 0g
w tym cukry 0g
Białko 0g
Sól 0g

Skład produktu: Ekologiczny olej słonecznikowy wysokooleinowy tłoczony na zimno.

Warunki przechowywania: Chronić przed bezpośrednim źródłem światła. Nie zawiera żadnych konserwantów. Ewentualna zawiesina lub osad na dnie butelki jest naturalnym osadem..

Zastosowanie: Ze względu na wysoką zawartość kwasów tłuszczowych jednonienasyconych idealny do smażenia w wysokiej temperaturze i w głębokim oleju. Dzięki procesowi tłoczenia na zimno doskonały także do potraw na zimno

Kraj pochodzenia: Polska

Pojemność: 250ml

 

Opinie i oceny klientów

 • Jakość produktu
  0%
 • Jakość obsługi
  0%
 • Koszty dostawy
  0%
 • Zgodność z opisem
  0%