Koszyk

Karoon ryż długoziarnisty basmati 1kg

Nie ma jeszcze oceny

Cena: 16,99 zł
Cena brutto: 19,99 zł
Rabat: -3,00 zł
VAT: 0,81 zł
T +17 PKT. do skarbonki

  • Opis
  • Opinie
Najwyższa jakość i smak

Wyjątkowej jakości ryż basmati Premium

Ryż Karoon sprzedawany jest w tradycyjnych opakowaniach, takich samych jakie znaleźć można w sklepach w Pakistanie. Worki z materiału, sprawiają, że nasiona zachowują optymalną wilgotność.

Basmati to produkt bogaty w minerały. Ze względu na swoje właściwości, zawartość wapnia, magnezu i potasu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jest idealnym wyborem dla aktywnych i dbających o zdrowe odżywianie. Karoon jest produktem bezglutenowym – świetnie sprawdzi się w diecie osób, które nie spożywają tego roślinnego białka, a także u chorych na celiakię. Basmati to odmiana bogata w witaminy z grupy B które wspierają działanie układu nerwowego.

Masowa produkcja szkodzi środowisku, dlatego Karoon jest uprawiany naturalnymi sposobami, nie zawiera sztucznych ulepszaczy i nie jest modyfikowany genetycznie. Każdego dnia rolnicy doglądają pól i dbają o najwyższą jakość upraw. Wierzymy, że to co najlepsze, znajduje się w przyrodzie. Dlatego ryż Karoon. Basmati nadal uprawiany jest według tradycyjnych metod sprzed wieków. Nie ingerujemy w to, co dała natura korzystamy jedynie z jej dobrodziejstw dając Ci pewność, że jesz to co zdrowe.

Spróbuj ryż basmati Karoon i poczuj różnicę.

Historia ryżu Basmati zaczyna się około X wieku, kiedy rolnikom pracującym na terenie dzisiejszych Indii i Pakistanu udało się wyhodować niesamowitą odmianę ryżu. Miała charakterystyczny, intensywny aromat oraz ziarna dłuższe i cieńsze niż w przypadku innych gatunków. Ryż Basmati pochodzi z najczystszych i najbardziej urodzajnych pól znajdujących się u podnóża Himalajów. Wzrasta wśród nieskażonej przyrody – w czystej wodzie pochodzącej bezpośrednio z lodowców, przyswajając cenne minerały.

Wartości odżywcze na 100g produktu:

Wartości energetyczne 364 kcal; Białko 8,0g; Węglowodany 82,53g; Całkowita zawartość tłuszczu 0,24g; Błonnik 9,49g; Sód 0,183g.

Data produkcji 08.2018r

Należy spożyć przed: 12.2021r

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Logowanie or Załóż konto