Kwas hialuronowy Plus DA 1000mg 60 tabletek

0 Ocena
80,00 zł
29,00 zł
Oszczędzasz:
51,00 zł
SKU: Op25

Wielopaki - kupuj więcej, płać mniej!

Ilość Cena
1 - 1 29,00 zł
2 - 3 29,00 zł
4 - 5 29,00 zł
6 - 1000 29,00 zł
Witamina C i Cynk
 Wróć do: Promocje
24h.gif

Optima Colours of life to Suplement diety na bazie kwasu hialuronowego, z miedzią i witaminą C, przydatny do wspomagania tkanki łącznej i tworzenia kolagenu.

 

Średnie wartości charakteryzujące składniki dla maksymalnej dziennej dawki 
(2 kapsułki)
Skład

ilość

% RDS*
Kwas L-askorbinowy (witamina C)

600 mg

750
Kwas hialuronowy

100 mg

 
Glukonian miedzi

14,2mg

 
z czego miedź 2mg 200

 * Rekomendowane Dzienne Spożycie

SKŁAD: Substancja wypełniająca: celuloza, witamina C (kwas L-askorbinowy), maltodekstryna z kukurydzy, stabilizator: fosforany wapnia, hialuronian sodu, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, glukonian miedzi.

JAK STOSOWAĆ: Zażywać 1 lub 2 tabletki dziennie przed posiłkami z niewielką ilością wody lub innego napoju.

Ostrzeżenie! Trzymać poza zasięgiem dzieci

Ostrzeżenie! Suplementy nie są substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Nie zawiera glutenu.

Wyprodukowano we Włoszech dla Optima Naturals via Marsala , 36B 21013 - Gallarate

Szkielet człowieka, zwany też kośćcem bądź bardziej profesjonalnie – układem kostnym, to ogóle określenie wszystkich kości tworzących ludzkie ciało. Ciało dorosłego człowieka składa się z 206 kości, ale liczba ta nie jest stała od narodzin – szkielet noworodka składa się z ok. 270 kości, natomiast u 14-latków liczba ta wynosi nawet 356. Wyjaśnieniem tej różnicy jest łączenie się niektórych kości w miarę rozwoju organizmu. Szkielet człowieka składa się przede wszystkim z tkanki kostnej, a w drugiej kolejności – z tkanki chrzęstnej.

 

Standardowo szkielet dzieli się na dwie części – szkielet osiowy, w skład którego wchodzą czaszka, kręgosłup, żebra i mostek (łącznie 80 kości), szkielet kończyn górnych i dolnych oraz ich obręczy (łącznie 126 kości). Kości natomiast dzieli się na pięć kategorii – kości długie, kości płaskie, kości pneumatyczne, kości krótkie oraz kości różnokształtne. Szkielet dorosłej kobiety waży ok. 10 kg, a dorosłego mężczyzny – ok. 12 kg. Czaszka, choć sprawia pozory całości, jest w rzeczywistości złożona z dwóch elementów – mózgoczaszki i twarzoczaszki. Mózgoczaszka chroni mózg i składa się na nią osiem kości: kość czołowa, kość potyliczna, kość klinowa, kość sitowa, dwie kości ciemieniowe i dwie kości skroniowe. Twarzoczaszka chroni narządy zmysłów oraz narządy dróg oddechowych i pokarmowych; w jej skład wchodzą kość nosowa, kości łzowe, kości jarzmowe, szczęka i żuchwa.Kręgosłup tworzą 33 lub 34 kręgi podzielone na 5 odcinków: odcinek guziczny (zwany też ogonowym) o 4 bądź 5 kręgach, odcinek krzyżowy o 5 kręgach, odcinek lędźwiowy o 5 kręgach, odcinek piersiowy o 12 kręgach oraz odcinek szyjny o 7 kręgach. Wyróżnia się sześć podstawowych funkcji ludzkiego szkieletu. Są to ochrona, ruch, podtrzymywanie, produkcja komórek krwi, przechowywanie minerałów i regulacja endokrynologiczna. Kości chronią wewnętrzne organy przed uszkodzeniami. Czaszka chroni mózg, kręgi chronią rdzeń kręgowy, a żebra, kręgosłup i mostek chronią płuca i serce. Stawy między kośćmi umożliwiają ruch przy pomocy mięśni; całość jest koordynowana przez układ nerwowy. Szkielet nadaje i utrzymuje kształt ciała, np. bez klatki piersiowej płuca uległyby zapaści. W szpiku kości zachodzi hemopoeza, czyli tworzenie komórek krwi. U dzieci hemopoeza

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Opinie i oceny klientów

 • Jakość produktu
  0%
 • Jakość obsługi
  0%
 • Koszty dostawy
  0%
 • Zgodność z opisem
  0%