Colours of Life Węgiel aktywny 60 kapsułek DA 430mg

35,00 zł
W magazynie
SKU: Op45

Wielopaki - kupuj więcej, płać mniej!

Ilość Cena
1 - 1 35,00 zł
2 - 2 33,25 zł
3 - 3 31,50 zł
4 - 1000 29,75 zł
Metabolizm, odchudzanie
 Wróć do: Suplementy diety

Węgiel aktywny uzyskany z kokosa przyczynia się do redukcji nadmiernych wzdęć poposiłkowych, zatruć pokarmowych czy biegunki

Węgiel roślinny , zwany także aktywnym węglem drzewnym w suplementach diety, znany jest od czasów starożytnych ze swoich właściwości w układzie pokarmowym i jest szczególnie przydatny i ceniony w przypadku aerofagii, obrzęku brzucha, wzdęć i biegunek .

O jego korzystnych właściwościach decydują drobne cząsteczki tworzące węgiel: dzięki zdolności adsorbentu są w stanie zatrzymywać niechciane powietrze i płyny, które powstają na poziomie przewodu pokarmowego, zmniejszając uciążliwe uczucie wzdęcia i napięcia w jamie brzusznej.

Węgiel aktywny od Optima Naturals pozyskiwany jest z łupin orzechów kokosowych, które dzięki swojej szczególnej porowatości i procesowi aktywacji poprawiają właściwości węgla w przewodzie pokarmowym.


Składniki
 
Wskazania: Przyjmować 6 kapsułek dziennie, popijając niewielką ilością wody lub innego napoju do smaku

Składniki

Składniki średnie dla maksymalnej dziennej porcji  

na 6 kapsułek

Aktywny węgiel

2000 mg

 

 

Dlaczego wybrać Suplementy Optima Naturals?

 • Optima Naturals wykorzystuje jak najlepszych dostawców, którzy gwarantują certyfikaty ISO i GMP. 9001 ISO: 2000,
 • Nakłada surowe standardy produkcyjne w celu zapewnienia bezpieczeństwa konsumentów, spójne i wysokiej jakości; podczas gdy certyfikacja GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania) dotyczy fazy produkcji, jakości składników i skuteczności produktu.
 • Ich innowacyjne produkty powstają dzięki międzynarodowym badaniom, których celem jest rozwój suplementów, produktów medycznych i  naturalnych. Badania są prowadzone na znanych ziołach i roślinach.
 • Optima korzysta ze współpracy akredytowanych laboratoriów, takich jak Neotron Spa oraz Wydział Nauk Ziołowych i Technologicznych Uniwersytetu w Mediolanie, w celu weryfikacji stabilności i bezpieczeństwa każdego produktu.
 • Produkty bez : sls, parabenów, sztucznych barwników, agresywnych konserwantów.
 • Produkty Optima nie są testowane na zwierzętach.

  Zawartość opakowania:  60 kapsułek po 430 mg

  Składniki : 
  Bez glutenu .
  Bez laktozy .

Układ pokarmowy odpowiada za odżywianie i metabolizm. W jego strukturach zachodzi przyjmowanie, trawienie i wchłanianie dostarczanych razem z pokarmem składników odżywczych. Długość układu pokarmowego dorosłego człowieka szacowana jest na 7,6 m. Układ pokarmowy to jeden z podstawowych systemów działających w ludzkim organizmie. Składa się z wyścielonej nabłonkiem cewy pokarmowej, która rozciąga się od jamy ustnej aż do kanału odbytu oraz związanych z nią gruczołów – wątroby, trzustki, ślinianek. Jedne z częstszych schorzeń układu pokarmowego to: choroby nowotworowe, refluks, choroba Leśniowskiego-Crohna, zaparcia, wrzody żołądka i dwunastnicy.

 

Układ pokarmowy zwany też jako układ trawienny to zbiór narządów odpowiedzialnych za pobieranie, trawienie, wchłanianie pokarmu oraz usuwanie jego pozostałości. Układ pokarmowy człowieka zbudowany jest z przewodu pokarmowego, w skład którego wchodzi:

 • jama gębowa zwana też otworem gębowym – to początkowy element budowy układu pokarmowego; składają się na nią: przedsionek jamy ustnej (wąska przestrzeń między policzkami, wargami, dziąsłami, zębami) oraz jama ustna właściwa, a w niej podniebienie (miękkie i twarde), ślinianki, dziąsła, język oraz zęby (kły, siekacze, trzonowce, przedtrzonowce);

 • gardło – podzielone na części: nosową, ustną i krtaniową; rozciąga się od podstawy czaszki do VI kręgu szyjnego; stanowi też składową układu oddechowego; jego średnia długość u dorosłego człowieka szacowana jest na 12–13 cm;

 • przełyk – łączy gardło z żołądkiem; wyróżnia się w jego obrębie część szyjną, piersiową, brzuszną; średnia długość przełyku wynosi 23–25 cm,

 • żołądek – worek mięśniowy o hakowatym kształcie, wydziela sok żołądkowy, w którym znajdują się enzymy trawienne takie jak pepsynogen (z udziałem HCl przemienia się w odpowiedzialną za trawienie białek pepsynę), podpuszczka oraz kwas solny;

 • jelito cienkie – dz

Opinie i oceny klientów

 • Jakość produktu
  0%
 • Jakość obsługi
  0%
 • Koszty dostawy
  0%
 • Zgodność z opisem
  0%