Koszyk

Australian Tea Tree oil olejek z drzewka herbacianego 25ml

Nie ma jeszcze oceny Producent Optima Health & Nutrition

Cena: 44,90 zł
Cena brutto: 44,90 zł
Rabat:
VAT: 8,40 zł
T +44 PKT. do skarbonki

  • Opis
  • Opinie
Naturalnie silny antyseptyk

Czysty olejek z drzewa herbacianego Australian Tea Tree jest tradycyjnym olejem antyseptycznym stosowanym od tysięcy lat przez rdzenną ludność Australii. Uważany przez wielu jako najsilniejszy naturalny antyseptyk znany człowiekowi, ten wyjątkowy olej ma wiele zalet ze względu na jego naturalne właściwości.

Produkty z serii Australian Tea Tree zawierają tylko najlepsze oleje z drzewa herbacianego, uprawiane i zbierane na obszarach niezurbanizowanych w Australii.

Każda partia jest testowana, aby upewnić się, że jest zgodna z surowymi wytycznymi dotyczącymi jakości, które przekraczają standardy branżowe.

Olejek, co ważne, zawiera minimim 38% substancji czynnej terpinenu-4-ol (norma to 30%)

W porównaniu do innych olejków to czasem nawet do 50% więcej!

Charakterystyka oraz zalety produktu:

  • Unikalny i wszechstronny antyseptyk
  • Tylko to użytku zewnętrznego
  • 100% naturalny
  • 100% oryginalny bez żadnych domieszek
  • Gwarantowana jakość i czystość 
  • Niezawodny przy infekcjach grzybiczych, ukąszeniach owadów, problemach skórnych, 
  • Do inhalacji

Składniki: Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) olejek z drzewa herbacianego 100%

Wskazówki:

Do ogólnego i antyseptycznego stosowania, jedną lub dwie krople olejku użyj na watę lub rozcieńcz w 10 ml oleju nośnego (np ze słodkich migdałów), nakładaj w razie potrzeby. Do aromaterapii dodaj 4-6 kropli do kąpieli lub parownika lub rozcieńcz w 10 ml oleju nośnym. Test skórny jest zalecany przy pierwszym użyciu i osób o wrażliwej skórze.

Bezpieczeństwo:

Nanieść niewielką ilość olejku na niewidoczny obszar naszej skóry, tj. przedramię, pozostawić na 24 do 48 godzin, jeśli wystąpi podrażnienie nie używać nierozcieńczonego . zrobić ten sam test na rozcieńczonym olejku na drugim przedramieniu. Nie zalecamy stosowania 100% czystego oleju, jeśli masz wrażliwą lub bardzo suchą skórę.

W przypadku wystąpienia reakcji na czysty olejek z drzewa herbacianego, należy natychmiast zaprzestać stosowania. Jeśli podrażnienie utrzymuje się dłużej niż 48 godzin, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli jesteś w ciąży lub masz problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego, trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zużyć do 12 miesięcy po otwarciu.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Logowanie or Załóż konto