Almara Soap Mydło Algi Morskie Ręcznie robione 90g

25,00 zł
W magazynie
SKU: AS5

Wielopaki - kupuj więcej, płać mniej!

Ilość Cena
1 - 1 25,00 zł
2 - 3 23,75 zł
4 - 5 22,50 zł
6 - 1000 21,25 zł
Do skóry dojrzałej, delikatnej i suchej
 Wróć do: Kosmetyki Zero Waste
  Naturalne mydło do cery suchej i dojrzałej, inspirowane podwodnym światem, wzbogacone nieodpartym zapachem paczuli. Algi morskie są znane za swoich nawilżających, antybakteryjnych i przeciwutleniających właściwości. Aromat esencji z paczuli z ziemistymi, kwiatowymi tonami przez długi czas utrzymuje się na skórze. Pomimo swej siły i intensywności, zapach ten ma działanie uspokajające i pomaga zrelaksować ciało i umysł po ciężkim dniu. Różowa, zielona i brązowa glinka nadają mydłu delikatny naturalny kolor, a w połączeniu z olejkami doskonale pielęgnują cerę. Podczas gdy zielona glinka ma działanie oczyszczające, brązowa glinka, która jest bogata w minerały, pomaga w pielęgnacji przesuszonej, wrażliwej cery, a glinka różowa działa kojąco.
 

Skład: woda, olej palmowy (RSPO), olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej słonecznikowy, olej sezamowy tłoczony na zimno, olej migdałowy tłoczony na zimno, ekstrakt z morskich alg i algi, 100% eteryczny olejek z paczuli, różowa, brązowa i zielona glinka.
 

Almara Soap o sobie:

  • Z pasją tworzymy ręcznie robione mydła przy użyciu tradycyjnej metody na zimno
  • Głównym składnikiem naszych mydeł są najwyższej jakości oleje roślinne, używany przez nas olej palmowy posiada certyfikat RSPO
  • Stosujemy również niefiltrowane, zimno tłoczone, surowe oleje pochodzące z Czech.
  • Większość naszych produktów jest odpowiednia dla wegan, ponieważ nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, tylko nieliczne nasze kosmetyki zawierają kozie mleko, miód lub pszczeli wosk
  • Nie stosujemy żadnych półproduktów, syntetycznej gliceryny, pochodnych ropy naftowej czy konserwantów.
  • Kosmetyki produkujemy w małych partiach, co jest gwarancją ich świeżości.
  • Jesteśmy Zero Waste, mydła nie posiadają opakowań, mają tylko papierową etykietkę zawierającą niezbędne informacje. Kosmetyki, które nie obejdą się bez opakowań (inaczej by się rozlały lub rozsypały), są pakowane do szklanych słoiczków z metalową zakrętką.

Wyprodukowano w Republice Czeskiej