Australian Company Tea Tree olejek z drzewka herbacianego 30ml

0 Ocena
59,99 zł
W magazynie
SKU: AC

Wielopaki - kupuj więcej, płać mniej!

Ilość Cena
1 - 1 59,99 zł
2 - 2 57,49 zł
3 - 1000 54,99 zł
Naturalnie silny antyseptyk
 Wróć do: Kosmetyki naturalne

Czysty olejek z drzewa herbacianego Australian  Company Tea Tree jest tradycyjnym olejem antyseptycznym stosowanym od tysięcy lat przez rdzenną ludność Australii. Uważany przez wielu jako najsilniejszy naturalny antyseptyk znany człowiekowi, ten wyjątkowy olej ma wiele zalet ze względu na jego naturalne właściwości.

Produkty z serii Australian Company Tea Tree zawierają tylko najlepsze oleje z drzewa herbacianego, uprawiane i zbierane na obszarach niezurbanizowanych w Australii.

Każda partia jest testowana, aby upewnić się, że jest zgodna z surowymi wytycznymi dotyczącymi jakości, które przekraczają standardy branżowe.

Olejek eteryczny z drzewa herbacianego austraian company  jest pochodzenia australijskiego i spełnia standardy jakości nałożone przez rząd australijski, który określił, że zgodnie z prawem olejek eteryczny Melaleuca musi zawierać więcej niż 30% terpineolu i mniej niż 15% cyneolu, aby mógł być sklasyfikowany jako olejek z drzewa herbacianego.

Charakterystyka oraz zalety produktu:

 • Unikalny i wszechstronny antyseptyk
 • Tylko to użytku zewnętrznego
 • 100% naturalny
 • 100% oryginalny bez żadnych domieszek
 • Gwarantowana jakość i czystość 
 • Niezawodny przy infekcjach grzybiczych, ukąszeniach owadów, problemach skórnych, 
 • Do inhalacji

Składniki: Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) olejek z drzewa herbacianego 100%,Limonen*, Linalool*, Geraniol*, Famesol*, Benzyl Alcohol*

* Naturalnie występują w olejku eterycznym

Wskazówki:

Do ogólnego i antyseptycznego stosowania, jedną lub dwie krople olejku użyj na watę lub rozcieńcz w 10 ml oleju nośnego (np ze słodkich migdałów), nakładaj w razie potrzeby. Do aromaterapii dodaj 4-6 kropli do kąpieli lub parownika lub rozcieńcz w 10 ml oleju nośnym. Test skórny jest zalecany przy pierwszym użyciu i osób o wrażliwej skórze.

Bezpieczeństwo:

Nanieść niewielką ilość olejku na niewidoczny obszar naszej skóry, tj. przedramię, pozostawić na 24 do 48 godzin, jeśli wystąpi podrażnienie nie używać nierozcieńczonego . zrobić ten sam test na rozcieńczonym olejku na drugim przedramieniu. Nie zalecamy stosowania 100% czystego oleju, jeśli masz wrażliwą lub bardzo suchą skórę.

W przypadku wystąpienia reakcji na czysty olejek z drzewa herbacianego, należy natychmiast zaprzestać stosowania. Jeśli podrażnienie utrzymuje się dłużej niż 48 godzin, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli jesteś w ciąży lub masz problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego, trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zużyć do 12 miesięcy po otwarciu.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Opinie i oceny klientów

 • Jakość produktu
  0%
 • Jakość obsługi
  0%
 • Koszty dostawy
  0%
 • Zgodność z opisem
  0%