Provida Aloe Vera Bio sok aloesowy z miąższem oraz cukrem kokosowym organic 500ml

0 Ocena
59,99 zł
29,00 zł
Oszczędzasz:
30,99 zł
Brak w magazynie
SKU: PR2
Z surowym, nierafinowanym cukrem kokosowym bio
 Wróć do: Aloes i produkty
24h.gif

2 - 3 szt. - 10% TANIEJ

4 - 5 szt. - 15% TANIEJ

> 6 szt. - 20% TANIEJ

Provida Bio Aloe Vera z organicznym cukrem kokosowym firmy Optima Naturals w wyjątkowej, bioaktywnej postaci soku z miąższem(pulpą) Aloe Vera otrzymanej z niefiltrowanego żelu wewnętrznego wybranych liści dojrzewających przez 5 lat, cięte ręcznie i na zimno, w celu utrzymania wartości odżywczych produktu formie nie zmienionej, tak jak w świeżej roślinie . 

Organiczny cukier z kwiatów kokosa jest naturalnie pozyskiwany z nektaru kwiatów palmy kokosowej (Cocos nucifera), jest ekstrahowany w tradycyjny sposób z gajów palmowych rolnictwa ekologicznego i nie podlega przemysłowej rafinacji i bieleniu.  Nierafinowany cukier kokosowy jest podobny do cukru trzcinowego, a jest szczególnie ceniony za swój przyjemny posmak karmelu. Dzięki tym cechom surowy cukier kwiatów kokosowych nadaje Provida® Aloe Vera przyjemny smak.

Żel ze środka rośliny ma silne działanie kojące i łagodzące na układ trawienny i sprzyja  oczyszczaniu naszego organizmu. Prawdziwy sok z aloesu reguluje pracę jelit i wspomaga funkcje trawienne i wątrobowe.

Aloe Vera to roślina znana od wieków ze swoich korzystnych właściwości, potwierdzona najnowszymi badaniami naukowymi.

Główne cechy soku aloesowego PROVIDA.

 • Produkt nie rozcieńczany wodą
 • Najwyższa jakość produktu
 • Bez słodzików konserwantów, barwników czy aromatów
 • Wysoka zawartość polisacharydów(min. 1000mg/l)
 • Nie zawiera aloiny czy antachinonów
 • Nie zawiera glutenu
 • Polecany dla wegan i wegetarian
 • Bezpiecznie zapakowany w szklaną butelkę, która dodatkowo chroniona jest przez puszkę aby zabezpieczyć przez światłem
 • Produkt Organic
 • Filetowany oraz Filtrowany na zimno
 • Organiczny cukier kokosowy daje przyjemny smak

Aloe Vera (Aloe barbadensis Miller) pochodzi z Afryki, ale rozprzestrzenił się również w Ameryce Południowej, gdzie przystosował się do wilgotnego, ciepłego klimatu zapewniającego optymalny wzrost. Roślina ta, aby przetrwać długie okresy suszy, gromadzi w liściach duże ilości wody i substancji funkcyjnych, które są produkowane przez samą roślinę. W rezultacie powstaje żel bogaty w takie pierwiastki jak polisacharydy, sole mineralne, witaminy, białka, niezbędne aminokwasy, kwasy organiczne, enzymy, dzięki którym sok i miąższ Aloe Vera są cennym wsparciem dla dobrego samopoczucia organizmu.

 Właściwości potwierdzone przez Włoskie Ministerstwo Zdrowia z uwzględnieniem świadczeń na liście BELFRIT (dekretu ministerialnego z dnia 27 marca 2014 roku).

Dlaczego warto wybrać PROVIDA® Aloe Vera?

Kontrolowana, najwyższa jakość Organic : uprawiany zgodnie z prawodawstwem, które kontroluje i certyfikuje rolnictwo ekologiczne. Wytyczne w sprawie rolnictwa ekologicznego są uregulowane w rozporządzeniu nr. Nr 834/2007, który zapewnia pełną identyfikowalność produktu, która obejmuje sposób uprawy, zbioru, przygotowania surowca, produkcji, transportu i przechowywania. Logo i kod autoryzacyjny są gwarancją certyfikacji ekologicznej.

Tylko czysty sok: wszystkie ekskluzywne bioaktywne właściwości soku i pulpy Aloe Vera uzyskane z niefiltrowanego żelu wewnętrznego selekcjonowanych liści dojrzewających przez co najmniej 5 lat, cięte ręcznie i obrobione na zimno aby zachować niezmienione składniki świeżej rośliny.

Polisacharydy: cukry złożone składające się głównie z glukozy i mannozy. Najnowsze badania naukowe wskazują, że główne, korzystne właściwości wynikają właśnie z polisacharydów. Wewnętrzną funkcją polisacharydów jest ochrona ścian żołądka i jelit, co pozytywnie wpływa również na układ odpornościowy.

Skład: Aloe vera(Aloe barbadensis Miller) bio sok z żelu wraz z pulpą, cukier kokosowy bio, regulator kwasowości: kwasek cytrynowy

Dawkowanie: 1 dawka to 25ml (ok 2 łyżki stołowe), raz lub dwa razy dziennie, które można pić bezpośrednio lub po zmieszaniu z wodą, sokiem. Zawsze wstrząśnij przed użyciem. Produkt zawiera 20 dawek

Przechowywanie: Przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu w załączonej puszce. Po otwarciu trzymać w lodówce i zużyć w ciągu 20 dni. Pamiętaj! Data przydatności do spożycia odnosi się odpowiednio przechowywanego, nie otwartego produktu.

Należy spożyć przed: 26.04.2020

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj