X
Imię:
Email:

Twój koszyk jest pusty.

Maseczka na trądzik

leczenie trądziku Miodem ManukaPo pierwsze umyć twarz wodą najlepiej jak najcieplejszą by otworzyć pory, następnie lekko osuszyć skórę. Wymieszać od pół do jednej łyżeczki cynamonu z jedną stołową łyżką miodu Manuka najlepiej o średnim lub silnym działaniu antybakteryjnym.

Następnie nałożyć na twarz i zostawić na ok. 20 minut. Po 20 minutach zmyć ciepłą wodą. Gdy zmyjesz maseczkę wodą można dodatkowo nawilżyć skórę twarzy naturalnym kosmetykiem jakim jest olej kokosowy Extra Virgin So Coco.

 

 

Cynamon znacznie poprawi krążenie pod skórą i ją wygładzi, natomiast miód Manuka odetka pory a jego wysokie antybakteryjne działanie pomoże utrzymać skórę wolną od trądziku itp. Zalecane jest powtórzenie maseczki  1x na tydzień.

Regularne zażywanie Miodu Manuka również poprawi kondycje naszej skóry.

Uwaga:

Prosimy zrobić test na małym fragmencie skóry, cynamon może wywołać reakcje alergiczną.

Można również nałożyć sam Miód Manuka.

Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami po wypróbowaniu maseczki. Każde konstruktywne opinie i zdjęcia przed i po użyciu nagrodzimy różnymi  upominkami, bonami pieniężnymi na zakupy w naszym serwisie:).

Podziel się opinią!!!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Stosowanie zewnętrzne

Nr konta bankowego:
ING Bank Śląski
72 1050 1605 1000 0090 9280 5689
WAŻNE:
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia z naszego serwisu bądź dane wraz z adresem